Lojistik Hizmetleri

Karayolu Taşımacılığı

Uzman kadromuzla, etkin çözümlerimizle ve çalışma prensiplerimizle BOWER GLOBAL olarak karayolu taşımacılığında da siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Kurulduğumuz günden bu yana sadece şehir içi taşımacılıkta kat ettiğimiz yol 7 milyon kilometrenin üzerinde…Yurt içi veya uluslararası karayolu taşımacılığında çözüm odaklı yaklaşımımız, operasyon deneyimimiz ve sınırsız desteğimizle her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Uzman ekibimiz karayolu taşımacılığında da ürünlerinizin teslimatını uygun maliyetlerle ve aynı zamanda esnek ve yaratıcı çözümlerle sizlere sağlamaya devam ediyor. Dünyadaki karayolu lojistik firmaları arasında ayrıcalıklı yerimizi almak üzere emin adımlarla yürürken en büyük motivasyonumuz müşterilerimizin de bizimle birlikte büyümesine ve güçlenmesine destek olmak.

external
external

Denizyolu Taşımacılığı

Dünya ticaretinin %80’inin denizyoluyla gerçekleştiği günümüzde, armatörlerle yapmış olduğumuz anlaşmalar, geniş acente ağımız ve sahip olduğumuz bilgi ve tecrübe ile dünya genelinde müşterilerimize kıtalararası akılcı lojistik çözümler sunmaktayız.

Öne Çıkan Hizmetlerimiz:
- Full Konteyner Taşımaları (FCL)
- Parsiyel Konteyner Taşımaları (LCL)
- Open Top, Platform, Flat Rack Konteyner Taşımacılığı
- Düzenli Haftalık Seferler
- Direkt Seferler
- Aktarmalı Seferler
- Türkiye Limanları Aktarmalı Transit Taşımalar
- Özel Konteyner Seçenekleri (Reefer, Isotank gibi)
- Break Bulk Gemi Taşımacılığı
- Gemi Kiralama
- Proje Taşımaları

Havayolu Taşımacılığı

En uzun mesafelerde bile yükünüz bizimle güvenilir ellerde: Hava kargo uzmanlarımız, en modern sistemlerin yardımıyla günün her saatinde malınızın tüm Dünya’da emniyetli, düşük maliyetli ve dakik bir şekilde hedefine ulaşmasını sağlar. Sevkiyatlarınız uzman ekiplerimiz tarafından her gün işleme alınır ve en güvenilir uçak şirketleri ile hizmet verilir. Kesintisiz Taşıma ve takip sistemimiz ile de en emniyetli, hızlı ve uluslararası kurallara uygun bir taşıma imkanı sağlanır.

BOWER-GLOBAL olarak taşıma süresini kısaltan; esnek planlamaya, küçük hacimli ve hassas yüklerin hasarsız taşınabilmesine olanak sağlayan; gümrük ve taşıma prosedürlerinde kolaylık sunan Havayolu Taşımacılığında müşterilerimizin beklentisine uygun maliyetler sunuyoruz.

external