Sigortacılık Hizmeti

external

• NAKLİYAT / İTHALAT & İHRACAT SİGORTASI
- Herhangi bir yükün, onu taşımaya uygun karayolu, havayolu, denizyolu ve demiryolu nakil vasıtalarıyla bir yerden başka bir yere taşınması esnasında uğrayabileceği hasar ve kayıpları poliçede belirlenmiş Nakliyat Sigortası Genel Şartlar ve Özel Şartlar kapsamında GÜVENCE/TEMİNAT altına alan sigorta türüdür.
• KASKO SİGORTASI
- Kaza, çarpma, çarpılma, yanma, hırsızlık ve çalınmaya teşebbüs vs. gibi durumlarda aracı güvence altına alır.
• TRAFİK SİGORTASI
- Türkiye sınırları içerisinde motorlu her aracın yaptırması zorunlu olan bir sigorta çeşididir. Zorunlu trafik sigortası, kaza esnasında karşı taraf ve 3. kişilerin meydana gelen bedeni ve araç hasarlarını güvence altına alır. Böylece sürücünün maddi açıdan korunmasını da sağlamış olur.
• KONUT SİGORTASI
- Konut sigortası ile en değer verdiğiniz mekanlar olan yuvanızı hırsızlık, yanma, yıkılma vs. durumlara karşı koruma altına alırsınız. Hatta çok az bir maliyetle eşyalarınızı da teminat kapsamına dahil ettirebilirsiniz.
• ZORUNLU DEPREM SİGORTASI (DASK)
- Deprem sonrası meydana gelen hasarları güvence altına alır. Ülkemizin jeopolitik durumu göz önüne alındığında zorunlu deprem sigortası yaptırmanın önemi daha iyi anlaşılmaktadır.
• SEYAHAT SİGORTASI
- Yurt içi ve yurt dışı içiniz rahat şekilde seyahat etmenizi sağlar. Seyahatlerinizde karşınıza çıkabilecek kaza, hastalık, valizin kaybolması vs. riskleri güvence altına alır.

Sigorta Hizmeti

Ticaretinize olan güveniniz tam olsun diye; Yükünüz BOWER-GLOBAL Yeni Katma Değerli Hizmeti, BOWER-GLOBAL GÜVEN SİGORTASI Teminatı altında. Taşımalarınızda karşılaşabileceğiniz Tüm Nakliye Risklerinizi ALL RİSK poliçe teminatları ile güvence altına alıyoruz. Olası Tüm hasarlarınızı profesyonel hasar danışmanlarımız ile tek merkezden yönetmenin keyfini yaşayın. Lojistik ihtiyaçlarınızda güven duygusu ile ticaretinizi gerçekleştirmeyi istemek en doğal hakkınız. Bu güven duygusu eşliğinde sizden teslim aldığımız ürünleri teslimat noktasına sağlam bir vaziyette taşımak ve olur da ürünleriniz sürücüden ya da araçtan kaynaklı bir hasara uğrarsa diye sigortalamak da bizim asli görevimiz. Taşımalarınızda karşılaşılabilecek beklenmedik hasar ve kayıpları BOWER-GLOBAL Güven Sigortası adı altında 0’a indiriyor, aklınızdaki tüm endişeleri ortadan kaldırıyoruz.